Oznam pre uchádzačov o ubytovanie v ŠDaJ TUKE
Mar 23, 2016 by Jaroslav Pulik

Žiadosti o ubytovanie v ŠDaJ TUKE pre akademický rok 2015/2016 je možné podať v elektronickej forme cez systém MAIS od 1. 3. 2016 do 15. 4. 2016.

Doklady ku žiadostiam (doklad ZŤP, o osirotení, o členstvách v senáte,...) v tlačenej forme sa predkladajú na ubytovacom oddelení osobne. Ak takýto doklad už študent pri predchádzajúcich žiadostiach o ubytovanie poskytol, nie je potrebné ho poskytovať znovu.

Študenti, ktorí žiadajú o ubytovanie BEZ PRERUŠENIA, musia svoju žiadosť nahlásiť OSOBNE na ubytovacom oddelení do15.4.2016.

Študenti končiacich ročníkov si žiadosti podajú v elektronickej forme v systéme MAIS alebo v tlačenej forme na ubytovacom oddelení. Tieto žiadosti budú spracované KONCOM AUGUSTA 2016 po prijatí týchto študentov do 1. ročníka ďalšieho stupňa štúdia. Pre stiahnutie žiadosti v doc formáte kliknite TU.